Teslimat Koşulları

Siparişleriniz 16.30 a kadar aynı gün kargo şirketine teslim edilir. (Bu teslimat süresi, havale/eft ile yapılan ödemelerde, ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.) Saat 16.30'den sonra veya haftasonu onaylanan siparişleriniz bir sonraki iş günü itibariyle gönderimi saglanacaktır. 75 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti erotik-icgiyim.com tarafından ödenir ve vermiş olduğunuz adrese siparişiniz teslim edilir.


erotik-icgiyim.com Türkiye sınırları dahilinde ürün gönderimini gizli paketleme ile yapmaktadır.


Detaylı bilgi için info@erotik-icgiyim.com mail atabilir veya 0537 651 11 14 no'lu Online Destek hattımızı arayabilirsiniz.

erotik-icgiyim.com Hizmet Ekibi


Müşterilerimiz satın almış ve teslim almış oldukları siparişlerin hijyenik ürünler olduğunu, değişim ve iade yapılamayacağını kabul etmiş sayılırlar.

 

Ayıp ve hata içeren ürünlerin hijyen orijinal ambalajında, ambalajı tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren yedi günlük süre içerisinde, teslim alınan şekli ile iade edebilir.

 

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte müşterilerin kendisine gönderilen fatura eşliğinde kabul edilir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün erotik-icgiyim.com tarafından iade alınmayacak ve müşterilerimize ürünün para olarak tutarı da iade edilmeyecektir.

 

Orijinal kutusu ya da ambalajı ezilmiş, yırtılmış, bozulmuş, zarar görmüş, kirlenmiş, koli bandı yapıştırılmış, kargo etiketi veya kargo bandı yapıştırılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünler erotik-icgiyim.com tarafından kesinlikle geri kabul edilmez, ilgili ücreti geri ödenmez.

 

Müşterilerimiz iade etmek istedikleri ürünün sipariş numarası ve iade sebebini belirten bir e-posta info@erotik-icgiyim.com adresine gönderebilir ya da 0537 651 11 14 erotik-icgiyim.com Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilir.

 

erotik-icgiyim.com bu aşamadan sonra müşterilerine geri dönüp ürünün nereye ve nasıl iade edileceğini bildirecektir. Müşterilerimiz bundan sonra iade edilecek ürünü faturası ile birlikte daha önce belirtilen şartları sağlayarak bize ulaştırmalıdır. Bu durumlarda kargo ücreti müşteriye aittir. Bu iade sırasında oluşan ekstra masraflardan müşteriler sorumlu olup bu tutar iade edilecek ücretten kesilecektir.

 

Müşterilerimizin iade ettikleri ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra öncelikli olarak iade bölümümüz tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine veya tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Eğer iadeye ilişkin tüm şartlar yukarıda açıklanan tüm hükümlere uyuyorsa iade işlemi başlatılır ve ilgili ücret müşterimize önceden belirtilen şekillerde geri ödenir. Bu işlemin süresi en geç 15 gündür. Bankadan veya üçüncü şahıslardan kaynaklanan durumlardan ötürü ilgili sürenin gecikmesi durumunda erotik-icgiyim.com bu gecikmeden sorumlu tutulamaz.

 

Satılan ürünün hatalı olması veya kargo firması ile ilgili siparişin taşınması sırasında paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararın tespit edilerek ürünün alıcı tarafından teslim alınmaması durumunda, kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise bu durum, tutanağın müşterimizde kalan kopyası ile birlikte en kısa zamanda erotik-icgiyim.com’a bildirilmelidir. En kısa sürede, ek bir ücret talep edilmeden, erotik-icgiyim.com tarafından yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

 

Müşterilerimiz satın aldıkları ürünün, hatalı ya da ayıplı çıkması durumunda ücretin iadesini talep etmek yerine aynı üründen yenisini talep edebilir. Müşterilerimiz bu durumu info@erotik-icgiyim.com adresine e-mail atarak bu taleplerini açıkça ifade etmelidirler. Müşterilerimizin bu talebinin karşılanması için ürünün erotik-icgiyim.com stoklarında bulunması gerektiğinden, erotik-icgiyim.com ürünü yenisi ile değiştirmek yerine ürünün ücretini iade etme hakkına sahiptir.

 

Sezonluk ürünler, niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler iade edilemez.

 

Havale ödemesi seçeneğiyle verilen siparişlerde, siparişin ücreti 3 gün içerisinde yapılmazsa sipariş otomatik olarak iptal edilecek ve 3 gün boyunca o müşteri için ayırtılmış ürün stoklara yeniden eklenerek satışa çıkarılacaktır. Bu durumdan ötürü siparişin iptal edilmesi ve stoğun bitmesi ile müşterinin o ürünü tekrar sipariş edememesi gibi durumlardan şirketimiz sorumlu değildir. Bu durumdan ötürü oluşacak tüm masraflar müşterilerimize ait olup, oluşabilecek tüm sorunlardan şirketimizin muaf olduğu müşteriler tarafından kabul edilir.

Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Kullanıcı Hakları metninden doğan her türlü ikili anlaşmazlıklarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile İstanbul Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.


Siparişin gerçekleşmesi durumunda müşterimiz bu sözleşmenin ve kullanım haklarının tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Değişim Şartları

Mesafeli satış sözleşmesinde yer alan iade ve değişim yapılamayacak ürünler dışında bulunan ürünler erotik-icgiyim.com tarafından değiştirilmektedir.

 

Değişim isteği nedeniyle birlikte info@erotik-icgiyim.com adresine ya da 0537 651 11 14 numaralı hatta bildirilmelidir.

 

Ürün, belirtilecek olan adrese  gönderici ödemeli  gönderilmelidir.

 

Ürün teslim alındığı an itibariyle eğer kargo çıkışları yapılmadıysa aynı gün, kargo çıkışları yapıldıysa bir sonraki iş günü yeni ürün kargoya teslim edilecektir.

 

Not: Ürün iade ve değişimlerde kargo, kurye, kapıda ödeme ücreti gibi nakliye ücretleri müşteriye aittir.