Büstiyer

Büstiyer

            Hırka ve ceket gibi kıyafetlerin içerisine giyilen büstiyer gerek kullanım kolaylığı nedeniyle ve gerekse son derece göz alıcı model, renk, model ve desenlere sahip olmalarından dolayı hanımların gözdesi giyim parçaları arasında kendisine yer bulmakta hiçte zorlanmıyor. Özellikle transparan dış giyimlerin altına giyilen büstiyer bayanların şıklığını zirveye taşıyan giyim eşyaları arasında vazgeçilmez bir yere sahip. Daha sportif ve hoş bir görünümlü bir kıyafet tercih edenler için yüksek belli bir jeans ile kombinlenen büstiyer sizi hayal ettiğiniz sade şıklığa kavuşturabilir.

 Öne Çıkan Birbirinden Şık ve Rahat Büstiyer Modelleri

            Hemen hemen her türlü dış giyim parçasıyla kombinleyebileceğiniz birbirinden göz kamaştırıcı büstiyer modelleri her beğeniye uygun desen, model ve renkleriyle hanımların beğenilerine sunuluyor.

 İşte kolay kullanım özelliğinin yanı sıra modelleriyle göz dolduran büstiyer modelleri;

 İp detaylı büstiyer modelleri

 Kadife büstiyer modelleri

 Dikişsiz çapraz detaylı büstiyer modelleri

 Çapraz bant detaylı büstiyer modelleri

 Çapraz detaylı büstiyer modelleri

 Çiçek detaylı büstiyer modelleri

 Lastik detaylı büstiyer modelleri

 Çapraz askı detaylı büstiyer modelleri

 Biye detaylı büstiyer modelleri

 Sırt detaylı büstiyer modelleri

 Balensiz bantlı büstiyer modelleri

 Büstiyer Nasıl Kombinlenir?

            Daha kadınsı ve zarif görünmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihleri arasında yer alan büstiyer hemen hemen her kıyafetle kombinlenebilir bir özelliğe sahiptir. İş hayatınızda giydiğiniz bir ceketin içine beğendiğiniz bir model ve cekete uyum sağlayan renk ve özelliklerde büstiyer giyerek çok daha zarif ve şık bir giyim tarzı ortaya koyarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ancak ceket altına giyeceğiniz büstiyer çok gösterişli bir model değil de sade olmalı. Aksi taktirde ortaya çok rüküş bir görünüm çıkabilir. Uzun kumaş Yelek içine giyilen bir büstiyer de çok şık bir kombin ortaya çıkarır. Yüksek bel pantolon üzerinde giyilen bir büstiyer de çok şık bir kombin oluşturur. Fakat düşük bel pantolon ile kombinlenen büstiyer modelleri pek tavsiye edilmez. Bunun sebebi bir büstiyerin bel hizasında bitmesinden ve düşük bel pantolon kombininde pekte hoş olmayan bir görünüm ortaya çıkmasından kaynaklanır. Büstiyerinizi kombinleyebileceğiniz diğer bir giyim parçası da kalem eteklerdir. Doğru model ve renklerde kombinlenen kalem etek ve büstiyer size hoş bir şıklık kazandırabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 


Bu kategoride ürün bulunamadı.